Blog zajmuje się szeroko rozumianą kulturą, głównie kinematografią. Autorzy bloga to C. i K. Zapraszamy.
czwartek, 21 lutego 2013
Zapowiedź Playstation 4
W nocy z 20 na 21 lutego odbyła się Konferencja Sony odnośnie nowej konsoli Playstation 4. Po szumnych zapowiedziach, masy spekulacji, trailerach o 'historii playstation', nareszcie dowiedzieliśmy się konkretów od samego źródła.
Konsola ma wyjść na światło dzienne jeszcze w tym roku, prawdopodobnie na okres "gwiazdkowy"(już wiem co chcę pod choinkę). Konsola skupiać się będzie na funkcjach sieciowych i społecznościowych Będzie np. możliwość udostępniania podglądania rozgrywki z gry w którą aktualnie gramy. Rozwinęły się także funkcje tzw.„cloud gamingu”. Ciekawie wygląda także nowy joypad (Dualshock 4). Posiada on pośrodku ekranik lcd do wyświetlania 'ważnych informacji' (jak Wii U... hmm..). Ma także poprawione 'spusty' i krzyżak. Prezentuje się nieźle. No ale żadna konsola nie obejdzie się bez jednego: dobrych gier. Co nas czeka na start PS4?
Killzone: Shadow Fall
Ekskluzywny FPS Playstation. Póki co prezentował się... dość zwyczajnie.
Driveclub
Wyścigi samochodowe, nastawione na pracę w zespole i kamerę FPP (z pierwszej osoby)
inFamous: Second Son
Kolejna część „nieSławnego”. Nie było zaprezentowanej rozgrywki.
Knack
Prawdopodobnie platformówka, wygląda dość ciekawie, zsynchronizowana z PSVitą
Nowa gra od Quantic Dream
Póki co było tylko pokazane demo technologiczne i szef ekipy – David Cage chwalił nowy sprzęt Sony i jego możliwości w zakresie odzwierciedlania ludzkich twarzy i emocji.
The Witness
Gierka logiczna z nastawionym na eksplorację otwartym światem.
Nowy silnik graficzny Capcomu ma pozwalać na różne 'cuda'. Demko przypominało klimat Dark Souls.
Destiny
Strzelanina od twórców serii HALO (Bungie).
Nowe Final Fantasy
Na nowym silniku Luminous od Square Enix. Mało danych póki co.
Diablo III
Tak. Diablo zmierza na konsole. Przewidziany ko-op dla 4 graczy na jednym ekranie i
usprawnione sterowanie. Dostępna będzie tez wersja na PS3.
Jeżeli Diabolo 3 zmierza na konsole to wiedz, ze coś się dzieje.
Podsumowanie: Szału ni ma. Najciekawszy według mnie jest... nowy kontroler. Brakowało jakiegoś super zaskoczenia np. sterowania umysłem oraz jakiś innowacyjnych nowych IP. Czas pokaże co z nową Playstation zrobią deweloperzy. Możliwości jest dużo. I gdzie ten nowy MGS?!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz